Kontakt

12 420 20 25

12 420 20 26

sklep@abcford.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opinie klienów

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy firmy Abc Focus, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.abcford.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu ,Jest możliwość odbioru osobistego ale po wcześniejszym zakupie w sklepie internetowym i dokonaniu wpłaty na konto lub płatność gotówką.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym firmy Abc Focus są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).
3. Ceny prezentowane w sklepie internetowy obowiązują przy zakupach realizowanych przez internet.

4.Części elektryczne i elektroniczne oraz uszkodzone i montowane jak i sprowadzane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotom.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oryginalne i nienaruszone opakowanie.

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Towary z adnotacją: "Towar na zamówienie" dostępne są ciągu od 1 do 5 dni roboczych i wysyłane do Klienta po skompletowaniu zamówienia. O terminie realizacji Klient zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie.
4. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
5. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego  na stronach sklepu internetowego.
6. Przesłane do nas zamówienie należy potwierdzić klikając link zwrotny w e-mailu otrzymanym ze sklepu po dokonaniu zamówienia. Jeżeli nie otrzymamy potwierdzenia w ciągu 24 godz. postaramy się skontaktować z Państwem za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia, Abc Focus odstąpi od jego realizacji po upływie 5 dni systematycznych prób nawiązania kontaktu z Zamawiającym.
7. W przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od Abc Focus uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Abc Focus zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego. W takim przypadku klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.
8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
9. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem firmy kurierskiej.
10. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
11. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.
12. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy zawartość przesyłki nie jest uszkodzona. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół reklamacyjny i nie odbierać przesyłki.

13.W rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego ceny znajdujące się na stronie sklepu internetowego Firmy Abc Focus jak również opis produktów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę. Stają się one wiążące w momencie potwierdzenia zamówienia przez Abc Focus. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowitą lub częściową realizację zamówienia, w tym również poprzez wystąpienie w treści ogłoszeń pomyłek lub innych niedokładności (np. wzrostu ceny u producenta) Abc Focus zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub odmowy realizacji zamówienia. O zaistniałej sytuacji Abc Focus niezwłocznie poinformuje Zamawiającego i dokona zwrotu przedpłaty na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe.

14,Nazwy "Ford", "Motorcraft" i "Ford Motor Company" i znaki towarowe są użyte wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych.

15. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. Dz.U.

W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie.

Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez ABC FOCUS  będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl,  “Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl