Kontakt

12 420 20 25

12 420 20 26

sklep@abcford.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opinie klienów

Reklamacje i zwroty

GWARANCJE I REKLAMACJE


1. Towary oferowane w sklepie internetowym ABC Ford są objęte gwarancją producenta.
2. Jeżeli zamówiony towar nie pasuje - możliwy jest zwrot tego towaru bez śladów montażu, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu (paragon lub Faktura VAT).
3. Zwrot lub wymiana na inny towar - nie dotyczy części elektrycznych.
4. Zwrot towaru nie dotyczy towaru sprowadzanego na indywidualne zamówienie.

5.Zgodnie z ustawą o zakupach na odległość , klient ma prawo zwrócić towar bez podania powodu w ciągu 14 dni na swój koszt .

6.Metody zwrotu : Klient proszony jest o zapakowanie oraz wysłanie na swój koszt zakupionego towaru wraz z dokumentem zakupu oraz podaniem nr.konta bankowego w celu zwrotu pieniędzy .

7. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem kupujący powinien niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę drogą mailową na adres sklep@abcford.pll lub telefonicznie bezpośrednio z handlowcem obsługującym zamówienie. Handlowiec uzgodni wtedy procedurę odesłania towaru i wymiany na zgodny z zamówieniem przez magazyn. W przypadku braku towaru zostanie wystawiona korekta na brakujący towar, a należność zwrócona zgodnie z zasadami zwrotów na konto Klienta.

8. Podczas odbioru przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera czy zawartość przesyłki nie jest uszkodzona. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru należy sporządzić protokół niezgodności..

9.. Towary sprzedawane w sklepie internetowym ABCFORD.PL objęte są gwarancją producenta.


W celu zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Abc Focus. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest dowód zakupu towaru.

 

Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl